csendeplsk

Ultratrailový běh | dálkový pochod napříč Podkrkonoším

8. ročník | 30.10. - 01. 11. 2020

Stovka Podkrkonoším je ultratrailový běh či dálkový pochod (záleží na pojmutí akce) jehož cílem je mimo jiné ukázat účastníkům krásy Podkrkonoší, jeho rozmanitost a přesvědčit je, že ač to nejsou hory, o rovinu se určitě nejedná.

Ahoj fanoušci Stovky Podkrkonoším,
i po zvážení všech pro a proti si stojíme za novým termínem 30. 10. – 1. 11. s tím, že Stovka Podkrkonoším v daný víkend bude. Nedivte se, když zmizí startovní listina z webu. Pokud neuvedeme jinak, bude zatím veškerá komunikace až do startu fungovat jen po mailech.
Ani nám nedělá přesun žádnou radost, protože jsme na přípravě strávili hodně času. Respektujte proto prosím naše rozhodnutí. Vůbec nezáleží, kdy začnou konkrétní omezení platit, protože o spoustě organizačních věcí bylo třeba rozhodnout s větším předstihem.
Chceme si závod spolu s vámi naplno užít a jsme přesvědčeni, že získaný čas nám pomůže přizpůsobit se daným pravidlům.
Iske a Zdeněk

108 km

délka trati

2500 m+

převýšení

28 hodin

časový limit

200 účastníků

maximální počet

Do startu zbývá

Stovka Podkrkonoším

Eliška Majorová

Letošní Stovka Podkrkonoším mýma očima - aneb jsem zpět! :-) Podkrkonoší bylo tradičně nádherné a moc jsem si ho užila, to asi bude znát i z fotek. A to svítání! A ten soumrak! A ten ohňostroj! A ten jaguár! A ty kontroly! Jo, chybělo mi to.

Stovka Podkrkonoším

Jana Portašíková

Děkujeme vám všem. Opravdu. Ani nevíte, jak moc jste nám všichni pomáhali, jak moc jste nás podporovali - zázemím, vhodným a hlavně výborným jídlem a pitím a zejména vašimi úsměvy, mentální podporou, dobrými a milými slovy... jste úžasní a udělali jste z těžkého závodu neskutečný koncert!!! Díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Pavel Koza

Mám za sebou další stovku. Povedenou stovku se skvělou organizací a občerstvením i kouzelným podzimním počasím. Papírově sice snadnější, ale i tak mě celkem potrápila. I přesto je výsledný čas 20:32 po zdolání 116 kilometrů prostě super.

Stovka Podkrkonoším

Lukáš Grečmal

Tak dobře značenou trasu a tak výborně zařízené občerstvovačky by mohl PS závidět leckterý "mega" závod v ČR. Všechna čest a díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Marek Rod

Mnohokrát děkuji za sebe i syna za úžasnou organizaci (přimo rodinnou :-) ) a skvělý servis a podporu pro závodníky. Na všech kontrolách byli příjemní a milí lidé. Pokud nám zdraví dovolí, příští rok se opět zúčastníme :-).

Stovka Podkrkonoším

Kristy Jeřábková

Díky za opět skvěle zorganizovanou stovku, výborné občerstvovačky (perník nemá chybu) :o) skvělé značení... :o)

 

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri