csendeplsk

Ultratrailový běh / dálkový pochod

9. ročník / 01. - 03. 10. 2021 bude velká výzva a extrémně náročný!!

Stovka Podkrkonoším je ultratrailový běh či dálkový pochod (záleží na pojmutí akce) jehož cílem je mimo jiné ukázat účastníkům krásy Podkrkonoší. 

 

000 km

délka trati

0000 m+

převýšení

00 hodin

časový limit

000 účastníků

maximální počet

Do startu zbývá

Stovka Podkrkonoším

Eliška Majorová

Letošní Stovka Podkrkonoším mýma očima - aneb jsem zpět! :-) Podkrkonoší bylo tradičně nádherné a moc jsem si ho užila, to asi bude znát i z fotek. A to svítání! A ten soumrak! A ten ohňostroj! A ten jaguár! A ty kontroly! Jo, chybělo mi to.

Stovka Podkrkonoším

Jana Portašíková

Děkujeme vám všem. Opravdu. Ani nevíte, jak moc jste nám všichni pomáhali, jak moc jste nás podporovali - zázemím, vhodným a hlavně výborným jídlem a pitím a zejména vašimi úsměvy, mentální podporou, dobrými a milými slovy... jste úžasní a udělali jste z těžkého závodu neskutečný koncert!!! Díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Pavel Koza

Mám za sebou další stovku. Povedenou stovku se skvělou organizací a občerstvením i kouzelným podzimním počasím. Papírově sice snadnější, ale i tak mě celkem potrápila. I přesto je výsledný čas 20:32 po zdolání 116 kilometrů prostě super.

Stovka Podkrkonoším

Lukáš Grečmal

Tak dobře značenou trasu a tak výborně zařízené občerstvovačky by mohl PS závidět leckterý "mega" závod v ČR. Všechna čest a díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Marek Rod

Mnohokrát děkuji za sebe i syna za úžasnou organizaci (přimo rodinnou :-) ) a skvělý servis a podporu pro závodníky. Na všech kontrolách byli příjemní a milí lidé. Pokud nám zdraví dovolí, příští rok se opět zúčastníme :-).

Stovka Podkrkonoším

Kristy Jeřábková

Díky za opět skvěle zorganizovanou stovku, výborné občerstvovačky (perník nemá chybu) :o) skvělé značení... :o)

 

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri