csendeplsk

Stovka Podkrkonoším a Krkonoším...

Ultratrailový běh / dálkový pochod 30. - 02.10.2022

10. ročník bude zase jiný, než těch 9 předchozích. Extrémně náročný nejen fyzicky, ale taky prověří Vaši psychiku a cit pro orientaci a to hlavně v noci! Věřte mi, že to bude opět Velká Výzva pro každého z Vás!

Tratě: A - 160 km / 6000m+ B - 100 km / 3000m+ C - 60 km / 2000m+ D - štafeta 2x60 km / 4000m+

 

 

Foto: Pavel Taclík

 

160 km+

délka trati

6000 m+

převýšení

00 hodin

časový limit

000 účastníků

maximální počet

Do startu zbývá

Stovka Podkrkonoším

Eliška Majorová

Letošní Stovka Podkrkonoším mýma očima - aneb jsem zpět! :-) Podkrkonoší bylo tradičně nádherné a moc jsem si ho užila, to asi bude znát i z fotek. A to svítání! A ten soumrak! A ten ohňostroj! A ten jaguár! A ty kontroly! Jo, chybělo mi to.

Stovka Podkrkonoším

Jana Portašíková

Děkujeme vám všem. Opravdu. Ani nevíte, jak moc jste nám všichni pomáhali, jak moc jste nás podporovali - zázemím, vhodným a hlavně výborným jídlem a pitím a zejména vašimi úsměvy, mentální podporou, dobrými a milými slovy... jste úžasní a udělali jste z těžkého závodu neskutečný koncert!!! Díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Pavel Koza

Mám za sebou další stovku. Povedenou stovku se skvělou organizací a občerstvením i kouzelným podzimním počasím. Papírově sice snadnější, ale i tak mě celkem potrápila. I přesto je výsledný čas 20:32 po zdolání 116 kilometrů prostě super.

Stovka Podkrkonoším

Lukáš Grečmal

Tak dobře značenou trasu a tak výborně zařízené občerstvovačky by mohl PS závidět leckterý "mega" závod v ČR. Všechna čest a díky!!!

Stovka Podkrkonoším

Marek Rod

Mnohokrát děkuji za sebe i syna za úžasnou organizaci (přimo rodinnou :-) ) a skvělý servis a podporu pro závodníky. Na všech kontrolách byli příjemní a milí lidé. Pokud nám zdraví dovolí, příští rok se opět zúčastníme :-).

Stovka Podkrkonoším

Kristy Jeřábková

Díky za opět skvěle zorganizovanou stovku, výborné občerstvovačky (perník nemá chybu) :o) skvělé značení... :o)

 

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri