csendeplsk

Bohužel z rodinných - zdravotních důvodů jsem nucen posunout SP 2021 na termín 22. - 24.10.2021 místo BLK. Moc se Omlouvám všem přihlášeným za vzniklé problémy s posunutím termínu, ale nejde to udělat jinak. 😞 Je to hrozně narychlo a akci úplně zrušit nechci! Děkuji Vám všem za pochopení!

Pro všechny účastníky SP 2020 která se uskuteční 11. - 13.12.2020
 
Ukončení nových registrací bude dne 06.12. 2020 ve 23:00 hod a poslední den pro přijetí platby od nově zaregistrovaných bude dne 07.12.2020
Poslední termín pro všechny přeprodeje a převody startovného bude do 06.12.2020 do 23:00 hod. Pouze po domluvě a v extra případech jsme jěště ochotni provést změnu, popřípadě přijmout platbu, po výše zmíněných termínech.
Jak už je nějakou dobu zveřejněno na webu stovky v místě zázemí nebude možné nic uhradit, ani provést změnu či registraci!!
Možnost přespání v této době bude možné jen v omezeném počtu, bohužel...
Takže Vy všichni, kteří máte zájem o místo, prosím pošlete co nejdříve jednoduchý mail např: Spaní Rodrígo Narkóza děkuji a to na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
GPX soubory tras budou zveřejněny v pondělí 07.12.2020 jak na FB stránce, tak i na webové stránce stovky.
Veškeré další důležité informace obdrží do mailu každý, kdo má již zaplaceno.
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!!
Iske a Zdeněk

DropBag.
Někteří z vás to uvítají a využijí, pro některé to bude třeba zbytečnost. Na dotaz ano, nebo ne mi pár z vás odpovědělo Yes. Já si taky myslím, že to není špatná věc.

Ahoj.
Vzhledem k tomu, že jsem dostal pár dotazů ohledně trik k letošní stovce, připravil jsem vám barevnou nabídku funkčních trik s potiskem.
Na webu v menu Trika si můžete vybrat ze čtyř barev a taky tam naleznete tabulku, která vám pomůže vybrat odpovídající velikost.
Cena jednoho trika s potiskem je 250,- a předání bude při registraci.

Brdy - Ultramaratonci si o víkendu užili závod přes Brdy. Nejdelší trasa prvního ročníku nového ultramaratonu Brdskými hvozdy odstartovala v pátek 8. března po půlnoci. Své účastníky provedla s délkou 132 kilometrů těmi nejkrásnějšími a nejzajímavějšími zákoutími Brd. Vedla mimo jiné přes Třemšín, kolem Padrťských rybníků, přes Prahu, Tok a Houpák. /příbramský deník/

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri