csendeplsk

Pravidla

Pravidla akce

  1. Každý závodník /Z/ se účastní závodu dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Organizátoři nezodpovídají za újmu vzniklou Z ani škodu jím způsobenou.
  2. Závodu se účastní pouze předem zaregistrovaná osoba starší 18ti let s uhrazeným startovným.
  3. Z je povinen se nahlásit před startem na místě setkání, kde obdrží kartu závodníka /KZ/
  4. Start závodu je společný v daný čas viz propozice, pokud není dáno pořadatelem jinak.
  5. Všechny důležité informace Z najde na KZ.
  6. Z je povinen projít všemi kontrolami. Na živé kontrole mu bude načten jeho osobní QR Code, který se bude nacházet na přední straně KZ a Z také obdrží kontrolní žeton /KŽ/, který si musí uschovat až do cíle. Na neživé kontrole KŽ najde dle nápovědy, kterou nalezne na KZ a taky si ho musí uschovat až do cíle. Za každý chybějící KŽ bude Z penalizován 1 hodinou!
  7. Kromě celkového limitu pro dokončení celé tratě /30 hodin/ mají vlastní limity i všechny živé kontroly viz KZ.
  8. Účastník, který bude mít všechny KŽ a dojde v limitu do cíle obdrží diplom o úspěšném absolvování Stovky Podkrkonoším 2021 /SP/.
  9. Při předčasném ukončení závodu mimo živou kontrolu, je Z povinen prostřednictvím mobilu informovat organizátora /v případě chybějícího signálu při první příležitosti/. Kontaktní číslo bude uvedeno na KZ, na webu SP a taky na FB stránce SP.

Ohleduplnost k přírodě

Účastníci by měli brát ohledy na to, aby celá trať po jejich proběhnutí vypadala stejně jako předtím. Odpadky patří do popelnic a odpadkových košů a ne do lesa. Děkujeme!

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri