csendeplsk

Pravidla

Pravidla akce

  1. Každý závodník se účastní závodu dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Organizátoři nezodpovídají za újmu vzniklou účastníkovi ani škodu jím způsobenou.
  2. Závodu se účastní pouze předem zaregistrovaná osoba starší 18ti let s uhrazeným startovným.
  3. Účastník je povinen se nahlásit před startem na místě setkání, kde obdrží kartu závodníka.
  4. Start závodu je společný v daný čas, pokud není dáno pořadatelem jinak.
  5. Itinerář trasy závodník najde v závodní kartě a je povinen se trasy držet a projít všemi kontrolami (na živé kontrole je třeba nechat si zapsat do karty závodníka záznam, na neživé tak musí závodník učinit sám fixou uloženou na kontrole).
  6. Kromě celkového limitu pro dokončení celé tratě (28 hodin) mají vlastní limity i všechny živé kontroly (viz itinerář).
  7. Účastník, který bude mít splněny všechny kontrolní body a dojde v limitu do cíle obdrží diplom a medaili o úspěšném absolvování Stovky Podkrkonoším.
  8. Při předčasném ukončení závodu mimo živou kontrolu, je účastník povinen prostřednictvím mobilu informovat organizátora (v případě chybějícího signálu při první příležitosti). Kontaktní číslo bude uvedeno v kartě závodníka.

Ohleduplnost k přírodě

Trasa povede přes CHKO Broumovsko a Přírodní park Hrádeček. Účastníci by měli brát ohledy na to, aby celá trať po jejich proběhnutí vypadala stejně jako předtím. Odpadky patří do popelnic a odpadkových košů a ne do lesa. Děkujeme!

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri