csendeplsk

Pravidla

Pravidla akce

  1. Každý závodník se účastní závodu dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Organizátoři nezodpovídají za újmu vzniklou účastníkovi ani škodu jím způsobenou.
  2. Závodu se účastní pouze předem zaregistrovaná osoba starší 18ti let s uhrazeným startovným.
  3. Účastník je povinen se nahlásit před startem na místě setkání, kde obdrží kartu závodníka.
  4. Start závodu je společný v daný čas, pokud není dáno pořadatelem jinak.
  5. Itinerář trasy závodník najde v závodní kartě a je povinen se trasy držet a projít všemi kontrolami /na živé kontrole obdrží závodník kontrolní žeton, který si musí uschovat až do cíle. Na neživé kontrole ho najde dle nápovědy v itineráři a taky si ho musí uschovat až do cíle/. Za každý chybějící žeton bude závodník penalizován 1 hodinou!
  6. Kromě celkového limitu pro dokončení celé tratě /00 hodin/ mají vlastní limity i všechny živé kontroly /viz itinerář/.
  7. Účastník, který bude mít všechny kontrolní žetony a dojde v limitu do cíle obdrží diplom a medaili o úspěšném absolvování Stovky Podkrkonoším 2021.
  8. Při předčasném ukončení závodu mimo živou kontrolu, je účastník povinen prostřednictvím mobilu informovat organizátora /v případě chybějícího signálu při první příležitosti/. Kontaktní číslo bude uvedeno v kartě závodníka, na webu SP a taky na FB stránce SP

Ohleduplnost k přírodě

Účastníci by měli brát ohledy na to, aby celá trať po jejich proběhnutí vypadala stejně jako předtím. Odpadky patří do popelnic a odpadkových košů a ne do lesa. Děkujeme!

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri