csendeplsk

Registrace 2021

Stovka Podkrkonoším

Registrační formulář

Startovní listina SP 2021

Start.č. Jméno a příjmení závodníka Trasa Sportovní nebo turistický klub Země
1. Jiří Linhart T 100 Yetti Česká republika
2. Marcin Kuźniak T 100 Odpady zmieszane Polsko
3. Paulina Svoboda T 100 Shufflers  Singapore
4.  Martyna Kuźniak T 50 D Odpady zmieszane Polsko 
5. Tomáš Franče T 100 Pilulka Plasy Česká republika
6.  Tomáš Hak  T 100  Vítězná Česká republika
7.  Martin Zbruz T 100   Česká republika 
8.  Jiří Baran T 100  NaVi  Česká republika 
9. Jan Podhajský  T 100 Etnetera etdorfin  Česká republika 
10.  Ondřej Plašil T 100  Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech  Česká republika 
11.  Jakub Paducha T 50 D  Krkonosetrailrunning  Česká republika 
12.  Kateřina Sovová  T 50 D    Česká republika 
13.  Zuzka Hlaváčková  T 50 D    Česká republika 
14.  Michal Polák T 100   Česká republika
15.  Darja Pavlorková T 100   Česká republika
16.  Martin Voldřich T 100   Česká republika
17.   Jakub Jirsa T 100   Česká republika
18.  Alexander Kovaľ T 100 MTC Vyšná Šebastová  Česká republika
19.  Pavel Motal T 100 Lokálka Brno Česká republika
20.   Blanka Šafránková T 100 Arrow Česká republika
21.  Jakub Kočur T 50 D   Česká republika
22. Jan Kočur T 50 D   Česká republika 
23.  Lukáš Němec T 100 Hořice  Česká republika
24.  Eduard Hečko  T 100   Česká republika 
25.   Ondřej Pátek T 100   Česká republika
26.  Jan Drbohlav T 50 D   Česká republika
27. Jan Urbaczka T 50 D NVPP Team Česká republika
28. Lu Gregorová T 50 D KČT Česká republika
29.  Laszlo Varga T 100  Sports or tourist club Hungary
30.  Lipniczky Attila T 100   Hungary 
31.  Martin Brácha T 50 D   Česká republika
32.  Matěj Konvalina T 100 Hradec Králové Česká republika
33.      Česká republika
34.  András Szendrődi  T 100 Szent Jakab Zarándok Egyesület Hungary 
35.   Lukáš Khom T 100 Bad Mother F's Česká republika
36.   Radka Filingerová T 50x2   Česká republika 
36.  Pavel Macola T 50x2   Česká republika 
37.  Martin Paducha T 50 D Krkonosetrailrunning Česká republika
38.  Lucia Poľaková T 100   Česká republika 
39.   Jakub Grygar T 100   Česká republika
40.   Radek Šima T 100 SKÁJ team Česká republika
41.  Michal Žák T 50 D   Česká republika 
42.   Jan Čepelák T 50 D    Česká republika
43.  Kateřina Turbaková T 50 D   Česká republika
44.  Miroslav Valošek T 100 MK Seitl Ostrava Česká republika
45.  Petr Novák T 100   Česká republika 
46.   Petr Hrosák T 100 SKÁJ team Česká republika
47.   Ivana Žďánská T 100   Česká republika
48.  Lukáš Machek T 50 N Rauta Hirwaynen Česká republika
49.  Jana Kindlová T 50 N  Kiklajdó Polsko
50.   Eliška Koutná T 50 D CrossFit HomeTown Česká republika
51.  Petr Veselý T 50 D  TFRUN Česká republika
52.   David Musil T 100   Česká republika
53.  Hana Doležalová T 100    Česká republika
54.   Tomaz Kranjc  T 50 D    Slovenia
55.  Slavo Glesk T 100   Slovensko
56.  Patrik Mikuš  T 100    Slovensko
57.  Jana Mikešová T 50 D Salming CZ  Česká republika
58.  Hana Váchová T 100   Česká republika
59.  Jakub Karč T 50 N  Tonto forever Česká republika
60.  Pavel Koza T 100    Česká republika 
61.  Klára Burdová  T 100    Česká republika 
62.  Lenka Hornychová  T 50 D  Prostě běž! Česká republika
63.  Václav Jindra T 100    Česká republika 
64.  Eliška Maříková  T 50 D   Česká republika 
65. Radek Patrný T 50x2 Toto není turistika  Česká republika
66.  Robert Dekov T 50x2 Toto není turistika  Česká republika
67.  Tereza Tesaříková  T 50 D    Česká republika 
68.    T 100   Česká republika 
69.  Jan Hirš T 100 Rychnov nad Kněžnou  Česká republika
70. Tereza Hásková  T 100 Český běžecký klub  Česká republika
71. Denisa Khailová  T 50 D Kolín Česká republika
72. Ivana Čahojová  T 100   Česká republika
73. Pavlína Jakubová  T 100   Česká republika
74. Tomáš Stávek T 100 Kašpaři Česká republika
75. Stanislav Koláček T 100 Kolblížek 68 Česká republika
76. Jan Špelda T 100   Česká republika
77. Jan Šeda T 100 Ostrov Česká republika
78. Martin Kreidl T 100 O 106 Česká republika
79. Filip Klouček T 100 URUZ RUN Česká republika
80. Libor Hladký T 50 N   Česká republika
81. Martin Melicher T 50 N   Česká republika
82.  Marek Pytlík  T 50 D  AC GoMango Högner  Česká republika 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Mediální partner

Be iN Radio Network

PLAYER

 

Naši partneri